Про нас

Andimax - Белорусская косметика и парфюмерия

Офіційний імпортер. Компанія ТОВ «АНДІМАКС» офіційно імпортує на територію України польські, європейські бренди декоративної, професійної, уходовой косметики, а також парфумерію, а саме: Lift4Skin, Paese, Claresa, Delia, Long4Hair, Long4Lashes та інші. В інтернет-магазині Andimax, ви зможете купити європейську косметику за найнижчими цінами в Україні! Основоположним принципом в нашій роботі є задоволеність наших як роздрібних так і оптових покупців

Наша ідеологія. Перш ніж продавати кінцевому споживачеві продукцію представлену у нас на сайті, ми самі тестуємо, Ознайомлюємося і робимо залишкові висновки про бренд / продукт. Якщо товар нам не сподобався, або ще чого гірше він не якісний, ми ніколи не будемо продавати його нашим клієнтам. Кожен день інтернет-магазин ANDIMAX розвивається, щоб швидше познайомити Вас із самими гідними і якісними брендами. Ми дбаємо про те, щоб Ви якомога більше дізналися про кожен товар, тому на сайті можна знайти докладний опис продукту, його склад, спосіб застосування, а також фото. Наші клієнти завжди можуть отримати професійну консультацію у менеджерів, достатньо зателефонувати нам. Ми допоможемо Вам не тільки підібрати товар, але і відповісти на всі ваші запитання щодо роботи магазину, співпраці, а також оформити Ваше замовлення.

Активність покупців. Послугами інтернет-магазину ANDIMAX скористалися вже більше 20 000 покупців і безліч з них - наші постійні клієнти. Подивитися на реальні відгуки наших покупців можна перейшовши за посиланням.

Величезний асортимент. Ми дбаємо не тільки про якість продукції та сервісі, але і про широкий асортимент товарів. Ми стежимо за новинками на б'юті-ринку, тому наш асортимент постійно оновлюється і розширюється, ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Завдяки спеціально розробленій системі фільтрації та пошуку товарів за ключовими параметрами, у нас на сайті Ви зможете з легкістю підібрати продукт по бренду, серії, ціною і так далі.

Якість. Ми цінуємо довіру клієнтів, тому пропонуємо тільки оригінальний і якісний продукт з максимальними термінами придатності. Наші покупці завжди можуть переконатися в достовірності покупки і перевірити своє замовлення прямо при отриманні посилки, або в магазині.